Go Klub Pardubice

Klub, kde je možné si zahrát Go. Pravidelná setkání - každé úterý od 17,30 hodin v Dobré čajovně :)

Středa, prosinec 20, 2006

V čajovně a evropě

Ahoj, v úterý jsme hráli já s Lubošem jednu partii, pak Peta s Lubošem hráli tři partie - 2:1 pro Luboše.
Zašli jsme pak na pivo do Evropy, kde jsem potkal Honzu, takže jsme povídali a kluci hráli. :) Hezké vánoce Vám všem :) Ahoj Aleš 

Pondělí, prosinec 11, 2006

Luboš píše

"Sešli jsme se s Jindrou cca o půl sedmé, v čajovně čekali nějakou velkou návštěvu, takže jsme chvíli řešili svoje umístění, ale nakonec se volný stoleček našel. Zahráli jsme jednu partii s H8, podařilo se mi nedovolit Jindrovi nikde velké území a sám jsem si zabezpečil docela velký roh, takže s blížící se koncovkou bílý vzdal.
Mezitím přišel Michal, aby vrátil Alešovi knížku, ale Jindra si potřeboval odskočit na internet, tak si se mnou Michal zahrál s H9. Ze začátku jsem si myslel, že se Michal dostatečně zlepšil a nemám šanci, ale pak jsem se dočkal několika chyb černého, pobral jsem několik velkých skupin a bylo rozhodnuto, že vyhraje bílý.
Pak už bylo málo času na další hru, tak jsem už jen popovídali, dopili čas, a vyrazili k domovu."

Neděle, prosinec 10, 2006

úterý v čajovně

Ahoj, v úterý jsem se sešli - já, Luboš, Michal, Jidra a Peta. Sehráli jsme s Jindrou dvě partie - stav 1:1. Pak jsem se kouknul na Petu vs Jindra (H6), skončilo to vítězstvím bílého o 14 bodů. Luboš šel trochu dřív a zahrál ještě s Michalem. Jindra přivezl dvoje hodiny, takže se čajovnou ozívalo čínské povídání. Bylo to fajn. Kluci se domlouvali na čtvrtek - Luboš napíše (snad :) ). Ahoj Aleš

Středa, prosinec 06, 2006

Předminulý týden

Ahoj, se zpožděním píšu, že předminulý týden :) jsme hráli já, Jindra, Luboš, Michal, Peta a jeden kamarád Michala se učil pravidla. 
Bylo to fajn. :)  

Úterý, prosinec 05, 2006

Výlet do Prahy za tukanem

Ahoj, v sobotu ráno se původně mělo jet na dětský turnaj do Prahy, ale protože holky nakonec jet nemohly, vyrazili jsem já, Luboš a Lenka. Přišel jsem na 8 hodinu ke Kavalířům. Pak jsem došli ke garáži, vytlačili auto, Luboš doběhl pro klíče od auta a jeli jsme do Prahy na návštěvu tukana. Sešli jsme se na Florenci u Meka. Každý jsme čekali u jiného vchodu. Lenka s Lubošem po krátkém povídání šli na špacír po Praze a my s tukanem do blízké restaurace. Nejdříve jsme si přehráli partii Willzhanga s Rolnem. Pak jsem si zahráli jednu partii s H3, zkusili těžké joseki (oba jsme ho neznali :) ). Pak jsme šli vystřídat restauraci, neboť se tam dost hulilo. Náhodou jsme narazili v Albiu na Lenku a Luboše. Zahráli jsme ještě s tukanem, tentokrát mě porazil, poté co mi zničil skupinu. Luboš s tukanem hráli s H5, tukan vyhrál o 10. My jsme s Lenkou hráli s H9. Pak jsme dali rengo. Já s Lenkou proti tukan-Luboš. Dali nám dva kameny. Dobře jsme se celou partii drželi, nakonec jsme však vzdali. :) Bylo to fajn. A to už byl večer, a jeli jsme dom. Zdraví tukana do Prahy a díky všem za hezký výlet. Ahoj Aleš ps. mrkněte se do fotogalerie klubu, najdete tam více fotek, které nafotil tukan.