Go Klub Pardubice

Klub, kde je možné si zahrát Go. Pravidelná setkání - každé úterý od 17,30 hodin v Dobré čajovně :)

Pátek, září 29, 2006

Září

Ahoj, včera večír jsme se sešli já, Luboš, Lenka a Petr. Sehráli jsme rengo s Lenkou proti Lubošovi a Petrovi. Hra byla zpočátku v náš prospěch, ale pak se obraz hry obrátil. :) Kluci začali útočit :). Pak si Petr s Lubošem zahráli partii, Petr+12,5.
My s Lenkou jsme sehráli tři partie, z toho první dvě velmi útočné a zajímací. Bylo to fajn. Kolem desáté čajovna končila a my šli dom. Mějte se hezky ahoj

Úterý, září 26, 2006

Mistrovství republiky v párovém Go

Ahojky, ve dnech 2-3. prosince (tedy ještě dost času na přípravu :) ) se koná turnaj v párovém Go. Zároveň s ním se uskuteční turnaj pro děti. Mohli bychom vyrazit ve větším počtu. Já pojedu s dětmi a rád bych se domluvil s naší hráčkou, že bychom si zahráli párové Go na turnaji. Luboš s Lenkou by mohli jet též a zahrát si. Vláďa by též mohl s celou rodinou si přijet zahrát.
Turnaj je v Praze. Tak popřemýšlejte a ve čtvrtek na viděnou. Ps. Drahomíra již od října opět začne chodit :). Super.

Neděle, září 24, 2006

V září

Ahoj, tak konečně píšu po prázninách. Server měl dlouhé odstávky, tak snad již půjde to publikování na blogg dobře. 14. září jsme se sešli já, Luboš a Martin se Soňou přišli na vysvětlení pravidel a na první hry. Bylo to fajn, popíjeli jsme čajíky v čajovně a hráli. S Lubošem jsme stihli sehrát 2 partie, skončili jsme nerozhodně. Teď ve čtvrtek se již chystám, Peťa také (byl na prázdninách). Mějte se hezky a tímto zvu všechny nové zájemce na čtvrteční schůzky do Dobré čajovny. Ahoj Ahoj Aleš

Čtvrtek, září 07, 2006

Prázdninové hry

Ahoj, Luboš s Petrem a Lenkou si byli o prádzninách zahrát. Luboš zaslal článek - Jo, ještě můžeš na web napsat, že jsme tam byli s Péťou před 2 týdny.
Sehráli jsme 2 hry. Za mě losovala Lenička, takže jsem v první hře vyhrál černé a vyhrál jsem ji asi o 6 bodů. Ve druhé s černými vyhrál Péťa taky asi o 6 bodů. Jako výmluva mám tentokrát to, že Péťa slíbil Leničce čajový bonbón, když mě bude při hře rozptylovat. Lenička se snažila a v té druhé hře se jim to tak povedlo.
:) Mohli bychom sehrát nějaký malý poprázdninový turnaj, :) .
Všechny zveme, nováčky i zkušené mistry :). Ahoj Aleš